امام جمعه ازنا در راهپیمایی13آبان:

امام جمعه ازنا در انتهای راهپیمایی روز 13آبان در ازنا گفت: سیزدهم آبان ماه با تسخیر لانه جاسوسی سیلی محکمی بر دهان استکبار جهانی بود.

کد خبر: ۱۳۰۳۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶

به گزارش ازناخبر، حجت الاسلام علی سپهوند در سخنرانی پایانی راهپیمایی 13آبان با اشاره به ایام اربعین حسینی و حماسه بزرگ مردمیگفت: اربعین حسینی حماسه ای بی نظیر در تاریخ است.

امام جمعه ازنا خاطر نشان کرد: در زمانی که استکبار جهانی قصد ضربه زدن دارند و بفکر انفعال ایران اسلامی بودند این دل های پرنور در اربعین روح تازه ای در کالبد اسلام ایجاد کرد.
وی با اشاره به س.ت رسانه ای در برابر حماسه اربعین گفت: در اربعین حسینی دشمنان سکوت کردند و وقتی به زبان آمدند با لحنی متفاوت بود.

وی در ادامه سخنرانی خود در خصوص 13آبان ماه گفت: امروز روز تسخیر لانه جاسوسی است، امریکا آنچنان سیلی محکمی از این جوانان خورد که تا امروز دردش برای او قابل تحمل نیست.
امام جمعه ازنا با توجه به شرایط موجود و ضعف امریکا افزود: هر ساله افول امریکا و قدرت ایران اسلامی نمایان تر خواهد شد.

سپهوند گفت: امروز امریکا مشکل اقتصادی و کسری بودجه شدیدی دارد، امسال امریکا در ۱۳آبان تحریم نفتی را اعمال کردند و این خود گواه آن سیلی بر پیکره استکبار است.


وی خاطر نشان کرد: این حضور پرشور مردم، خانواده های شهدا، مسئولین، دانش آموزان و همه اقشار نشان میدهد که امروز داریم، نشان از عظمت ایران اسلامی و شوق آن سیلی محکم بر امریکا است.

حجت الاسلام سپهوند در انتهای مراسم راهپیمایی ۱۳آبان گفت: به فرموده رهبری عزیزمان افول امریکا نزدیک است و هر سال که میگذرد قدرت و عظمت ایران اسلامی بیشتر می‌شود.


امام جمعه ازنا افزود: رهبر عزیزمان فرمودند پیشرفت همراه با توسعه و ایجاد عدالت بین اقشار را دنبال کنید نه آن چیزی که غرب دنبال میکند و باعث ضعیف شدن مستضعفین می‌شود.

سپهوند گفت: اعتماد و اعتقاد و امید به جوانان از مهمترین دیدگاه های رهبری است، اضافه بر آن که با حضور باشکوه تان در صحنه هستید به تحصیل و کسب علم نیز بپردازید که نیاز اصلی جامعه است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه