امروز همزمان با سراسر ایران ، مردم ازنا نیز با مشت های گره کرده ،گوش به فرمان ولی شان حماسه ی دیگری آفریدند.

کد خبر: ۱۳۰۳۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹

به گزارش ازناخبر، روز 13آبان ماه مصادف با روز استکبار ستیزی مردم آزاده، همزمان با سایر شهرهای ایران، راهپیمایی باشکوهی در شهرستان ازنا برگزار گردید.

دانش آموزان ، دانشجویان و مردم شهید پرور شهرستان ازنا با حضور مقتدرانه خود و با شعار همیشگی مرگ بر آمریکاو شعار هیهات مناالذله بار دیگر لبیک گوی فرمان رهبرشان شدند، لبیک هایی که خاری بر چشمان دشمن مستکبر و زورگو است.

این راهپیمایی که در سراسر ایران عزیز پرشور تر از همیشه نشان می داد حجت را بر همه تمام کرد، برای آمریکا و متحدانه ذلیلش و برای دیپلمات های کشورمان که به فرموده رهبر فرزندان انقلاب ما هستند.

حجت برای غرب این بود که ، بدانند ایران و ایرانی هرگز از منافع خودش کوتاه نمی آید و اجازه نمیدهد که کسی به حقوقش تعدی کند.

حجت برای دنیا هم تمام شد چرا که برخی ها به ضم خودشان میگفتند ، ایران دیگر پای ایستادن ندارد، پای مقاومت ندارد، ایران کوتاه آمده است.

امروز مردم ازنا همنوا با سایر مردم ایران به همه گفتند که ما همچنان روی پای خود هستیم و به کوری چشم دشمن محکم تر از همیشه مقاومت می کنیم و یادمان نمی رود که هر چه داریم از خودمان است که در زمان همین تحریم ها بدست آورده ایم.

مطالب مرتبط:
برچسب ها: 13آبان راهپیمایی ازنا 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه