نماینده ولی فقیه در سپاه ازنا:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ازنا گفت: ۱۳آبان در ادبیات انقلاب اسلامی و در تقویم کشور، بعنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.

کد خبر: ۱۳۰۳۲
تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۱

حجت الاسلام محمود زینی وندیان در گفتگو با ازناخبر خاطر نشان کرد: از مشخصه های بارز اندیشه سیاسی امام راحل استکبار ستیزی است.

وی به شاخصه های استکبار ستیزی در اندیشه امام راحل اشاره کرد و گفت: استکبار ستیزی امام منشا الهی دارد و برگرفته از آیات شریف قرآن است.

نمایندگی ولی فقیه در سپاه ازنا افزود: سازش ناپذیری از دیگر مشخصه های اندیشه امام است، امام افرادی که دنبال سازش، مذاکره و کنار آمدن با امریکا هستند را خائن خطاب میکرد.

وی به شاخصه های دیگر استکبار ستیزی در اندیشه امام اشاره کرد و گفت: دائمی بودن استکبار ستیزی از شاخصه های مهم اندیشه امام بود که قائل به زمان خاصی برای مقابله با استکبار نبودند و قائل به این بودند که ما باید همیشه با استکبار بجنگیم.

زینی وندیان تصریح کرد: تهاجمی بودن از شاخصه های مهم دیگر در اندیشه های امام راحل است و نباید در این خصوص تدافعی عمل کرد.

وی از شاخصه های دیگر این تفکر را تکلیف گرایی در استکبار ستیزی خواند و گفت: امام عزیزمان معتقد بودند ما مامور به تکلیف هستیم نه نتیجه، حتی اگر در مقابل استکبار شکست هم بخوریم باید استکبار ستیزی کنیم.

وی با اشاره به تفکرات امام راحل گفت: افرادی که امروزه فکر میکنند بر اساس منافعمان باید با امریکا مذاکره کنیم با اندیشه امام در تضاد است بلکه باید بر اساس وظیفه با استکبار جنگید.

نمایندگی ولی فقیه در سپاه ازنا با اشاره به تحریم های مجدد توسط امریکا گفت: وظیفه همه مردم ایران اسلامی است که در این راهپیمایی بزرگ که به فرموده امام راحل انقلاب دوم است شرکت کرده و مشت محکمی در دهان شیطان بزرگ بزنیم.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه